Kiedy rośniesz, rośniemy razem z Tobą

Realizujemy jednorazowe dostawy od jednego do nawet kilkuset urządzeń gotowych do pracy

Stacje robocze

Premiumstation.pl

Maksymalna wydajność przede wszystkim – mobilne stacje robocze i stacjonarne stacje robocze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża moc obliczeniowa lub graficzna.

Z doradztwem naszych ekspertów dobierzesz rozwiązanie odpowiednie dla swoich potrzeb, bez względu na to, czy zamawiasz 1 czy 100 stacji roboczych. Będziesz też spał spokojnie – wszystkie modyfikacje wynikające z konfiguracji sprzętu odbywają się w fabryce producenta i są objęte fabryczną gwarancją. 

Obsługujemy przetargi i zapytania ofertowe, w stacje robocze zaopatrzyliśmy dotychczas ponad 570 firm i instytucji w całej Polsce.

  • Obsłużyliśmy 570+ klientów
  • Dostarczyliśmy 1470+ jednostek sprzętowych

Kompleksowo obsługujemy firmy i instytucje

Pomagamy klientom w określeniu potrzeb, doborze odpowiedniego sprzętu IT w optymalnej konfiguracji i terminowo realizujemy zamówienie. Do tej pory dostarczyliśmy ponad 36 330 sztuk sprzętu IT.

Rośniemy razem z potrzebami i rozwojem naszych klientów – w ramach 4 marek dostarczamy szerokie portfolio wyposażenia infrastruktury IT oraz świadczymy usługi integrowania, projektowania i zarządzania środowiskiem IT.