Kiedy rośniesz, rośniemy razem z Tobą

Realizujemy jednorazowe dostawy od jednego do nawet kilkuset urządzeń gotowych do pracy

Serwery

Premiumserwer.pl

Serwery rack, serwery tower, napędy i biblioteki taśmowe, macierze, zasilacze UPS, przełączniki sieciowe, urządzenia zabezpieczenia infrastruktury IT – skalowalne i wydajne rozwiązania skonfigurujesz online lub ze wsparciem naszego eksperta.

Sprzęt produkowany jest zgodnie z ustaloną specyfikacją i wszystkie modyfikacje wynikające z jego konfiguracji podlegają fabrycznej gwarancji producenta. 

Obsługujemy przetargi i zapytania ofertowe, ponad 2300 firm i instytucji w całej Polsce wybrało już nas jako dostawcę serwerów rack i tower i dla wielu z nich staliśmy się partnerem IT pierwszego wyboru.

  • Obsłużyliśmy 2300+ klientów
  • Dostarczyliśmy 3100+ serwerów

Kompleksowo obsługujemy firmy i instytucje

Pomagamy klientom w określeniu potrzeb, doborze odpowiedniego sprzętu IT w optymalnej konfiguracji i terminowo realizujemy zamówienie. Do tej pory dostarczyliśmy ponad 36 330 sztuk sprzętu IT.

Rośniemy razem z potrzebami i rozwojem naszych klientów – w ramach 4 marek dostarczamy szerokie portfolio wyposażenia infrastruktury IT oraz świadczymy usługi integrowania, projektowania i zarządzania środowiskiem IT.