Kiedy rośniesz, rośniemy razem z Tobą

Realizujemy jednorazowe dostawy od jednego do nawet kilkuset urządzeń gotowych do pracy

Działamy w sposób transparentny oraz budujemy długotrwałe relacje biznesowe, oparte na wzajemnym zaufaniu.

Naszym sercem jest e-commerce, który na przestrzeni lat pozwolił zdobyć nam bogate doświadczenie jako integrator usług.

 • Notebooki, PC

  dellowo.pl

  Już powyżej 10200 klientów B2B i instytucji zrealizowało u nas ponad 31700 zamówień z dostawą w 24h. Dostarczyliśmy zamówienia przekraczające 160 skonfigurowanych i gotowych do pracy laptopów jednocześnie. Obsługujemy zakupy przez sklep internetowy, przetargi oraz zapytania ofertowe na notebooki, komputery oraz akcesoria marki Dell.

 • Stacje Robocze

  premiumstation.pl

  Dobraliśmy konfiguracje i dostarczyliśmy już 1470 jednostek sprzętowych do ponad 570 firm i instytucji w Polsce. U nas skonfigurujesz stację roboczą dostosowaną do Twoich potrzeb, a wszystkie modyfikacje odbędą się w fabryce producenta i podlegać będą fabrycznej gwarancji. Obsługujemy zakupy gotowych konfiguracji poprzez sklep internetowy, zapytania ofertowe oraz przetargi na stacje robocze i mobilne stacje robocze.

 • Serwery

  premiumserwer.pl

  Skonfigurowaliśmy i dostarczyliśmy do 5300 klientów B2B i instytucji publicznych 8100 serwerów rack i tower. Wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje realizowane są w fabryce producenta i podlegają fabrycznej gwarancji. Obsługujemy zapytania ofertowe i przetargi na serwery, macierze, urządzenia sieciowe oraz bezpieczeństwa infrastruktury IT.

 • Notebooki, PC i Stacje robocze

  biznesowe.pl

  Chcąc poszerzyć nasze portfolio stworzyliśmy e-commerce opierający się na topowych producentach sprzętu IT (m.in. Dell, Lenovo, HP, Samsung, LG, Microsoft, APC oraz Eaton). Obsługujemy zakupy przez sklep internetowy, przetargi oraz zapytania ofertowe na notebooki, komputery, stacje robocze, monitory i serwery.

 • Bezpieczeństwo i integracje

  cocon.pl

  Zaprojektowaliśmy rozwiązania, dostarczyliśmy urządzenia i wdrożyliśmy ponad 200 systemów infrastruktury serwerowo-macierzowej dla kilkuset przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Doradzamy w doborze optymalnych rozwiązań oraz tworzymy środowiska wysokiej dostępności, zapewniając ciągłość działania Twojego biznesu. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa.