Blog

2 lipca 2019

Scenariusze przyszłości

Czy potrafimy i czy powinniśmy przygotować się na przyszłość już dziś? W zeszłym tygodniu nasz Director of Marketing and Communication, Mateusz Woźniak, razem z przedstawicielami m.in. Harvard Business Review Polska, Nest Bank S.A. czy Dell Technologies Poland tworzył grupę ekspercką, której zadaniem było wypracowanie scenariuszy przyszłości dla transformacji cyfrowej.

Podczas odbywających się w ramach programu Future Thinkers warsztatów zostały opracowane 4 różne scenariusze przyszłości, sięgające horyzontu 5-15 lat.

Po co? Żeby zdefiniować trendy i czynniki mogące wywołać fundamentalne zmiany w działaniu organizacji, przygotować się do funkcjonowania w odmiennej rzeczywistości oraz odkrywać nowe kierunki rozwoju i podejmować lepsze decyzje.

Pełny raport z programu, dotyczący najważniejszych trendów wpływających na biznesową przyszłość, zostanie przygotowany przez Natalię Hatalską i infuture hatalska foresight institute i będzie miał premierę w październiku, podczas Dell Technologies Forum – zdecydowanie warto się z nim zapoznać.