Blog

29 stycznia 2021

Nowy Rok, nowy skład

Z małym poślizgiem raportujemy nowy skład, czyli kolegów, którzy dołączyli do nas początkiem stycznia – kolejność alfabetyczna.

Adrian po ukończeniu Politechniki Opolskiej rozwijał się zawodowo pracując w branży białego AGD i automotive na stanowiskach związanych z IT, współpracując z klientami korporacyjnymi. Prywatnie jest tatą, fanem brytyjskiego humoru Monty Pythona i właścicielem dwóch kanarków oraz Lasiodora parahybana. Adrian nie stroni także od tworzenia nowych rzeczy przy wykorzystaniu żywicy epoksydowej. Szans na „nowe rzeczy” Adrian w COCON® będzie miał sporo, ponieważ dołącza do zespołu jako Sales Specialist


Łukasz pracował już kiedyś w COCON®, a było to tak około 20 lat temu podczas praktyk zawodowych. Czas wolny lubi spędzać grając w piłkę nożną. Łukasz zawodowo zajmuje się IT i… gaszeniem pożarów jako młodszy ogniomistrz w PSP. Z tego względu dołącza do nas w niepełnym wymiarze i wzmacnia COCON® jako IT Engineer, głównie do administracji naszymi zasobami.    

Trzeci na alfabetycznej liście jest także Łukasz, który po ukończeniu Uniwersytetu Jagiellońskiego całe swoje życie zawodowe zajmował się doradztwem B2B, przechodząc drogę od konsultanta do KAMa w branży monitorowania pojazdów. Poza godzinami pracy jest tatą, fanem motoryzacji, rowerów enduro i majsterkowiczem-mechanikiem. A swój pierwszy komputer kupił w COCON. Jak sam stwierdził prywatnie uwielbia adrenalinę, a zawodowo jego doświadczenia obejmują software i hardware, takie zestawienie na pewno przyda się w codziennej pracy u nas – Łukasz dołącza nas jako Sales Specialist.


Stawkę zamyka Tomasz, od zawsze związany zawodowo z administrowaniem systemami IT. Po ukończeniu Politechniki Wrocławskiej Tomasz przeszedł drogę od administratora do starszego inżyniera po stronie realizacji i serwisu. Lubi technologię, realizacje, serwis i instalacje, a także ciepłe morza i obcowanie z przyrodą. Czas wolny spędza na pływaniu i nurkowaniu – czynnie uprawia freediving, czyli nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Jeśli też wstrzymaliście oddech przed ogłoszeniem roli Tomka w COCON® to nie będzie tu wielkiego zaskoczenia – wzmacnia nasz zespół jako IT Engineer i jak sam wspominał bardzo podoba mu się to, że u nas będzie mógł projektować i budować infrastrukturę. 

Nowym kolegom jak zawsze życzymy powodzenia!