Dołącz do naszego zespołu

Różnorodność ludzi, wiedza i doświadczenie. Wspólne wartości, kultura i cele.
Dzięki nim jesteśmy wyjątkowym zespołem.

1 października 2019

Asystent Managera

Miejsce pracy: Olesno

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z nowymi Klientami
  • Obsługa aktualnych Klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz obsługa posprzedażowa
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i seminariach
  • Raportowanie aktywności i rezultatów pracy

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla biznesu poparte sukcesami
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość produktów: Dell, HP, Fortinet, Microsoft, VMware będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
  • Przyjazną atmosferę pracy

Nie znalazłeś odpowiedniego stanowiska dla siebie w aktualnych ofertach pracy?

Napisz do nas lub odwiedź nasze biuro, chętnie poczęstujemy Cię pyszną kawą i być może znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce w naszej firmie!

NAPISZ DO NAS